Hlavná 1654/66
925 22 Veľké Úľany
Kontaktujte nás
0915705532

Čo ponúkame?

Naše služby

Výzdoba eventov, svadieb a osláv

Kvetinové výzdoby sú našou obľúbenou srdcovkou. Na osobnej konzultácií s Vami na mieru dohodneme a vyšpecifikujeme Vašu predstavu o kvetinovej výzdobe na Váš špeciálny deň, či konferenciu, alebo výzdobu eventu, ktorý organizujete. Celoročne vieme vypracovať a navrhnúť dizajn eventu podľa sezónnej ponuky kvetov aj dekorácií, na ktoré sa špecializujeme. Sme veľmi kreatívny team a radi príjmame výzvy. Pár ukážok z našej práce:

  • Romantická boho výzdoba ( dominantnými kvetmi – bodliak, lisianthus, ruže, dhalie).
  • Koncept tropickej džungle na lekárskej konferencií 2020.
  • Extravagantná modro-žltá kombinácia výzdoby lekárskej konferencie 2021.

Gratulačné kytice a smútočné aranžmány

Kytice viažeme zo sezónneho tovaru, podľa Vášho priania a želania. Viažeme na počkanie, alebo na objednávky na telefónnom čísle: 0915705532. Ak preferujete nejaký typ kvetov poprosíme dopredu o ich objednanie.
Pri smútočných aranžmánoch sú na výber umelé borovicové a jedličkové vence. Aranžujeme tiež ikebany zo živej čečiny a kvetov. Alebo živé vence zdobené podľa preferencie.
Možnosťou je aj rozvoz v rámci Veľkých Úľan zdarma. V okolí Veľkých Úľan do 15 km za poplatok 4 EUR. Do Bratislavy 10 EUR.

Darčekový sortiment a dekoračný tovar

Darčekový sortiment a dekoračný tovar vyberáme jednak na základe Vašich prianí a podnetov. No spoliehame sa taktiež aj na svoju intuíciu a jedinečný vkus. Našim prianím je, aby ste si naše produkty mohli zadovážiť každý a preto vždy zohľadňujeme pri výbere pomer ceny a kvality.
Nájdete u nás širokú škálu umelých kvetov, svietnikov, lampášov a veľa iných bytových doplnkov.

Zaujala Vás naša ponuka?

Ponúkame taktiež možnosť zapožičania dekorácií na eventy, s tým, že náš team vyzdobí priestory
podľa Vášho želania.